Poule 1: Rumba - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Ameye Ronny Gerard / Van Coillie Ernie Maurits - Haus David / Vanhaelewyn Sean | 2-1 |
Verhelst Rik Geert / Masscho Danny - Ameye Ronny Gerard / Van Coillie Ernie Maurits | 0-2 |
Poule 2: Rumba - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Ariano Sergio / Maes Nick - Vermeulen Ruben Norbert / Azou Björn John | 0-2 |
Dumoulin Damon Gilbert / Vansteenkiste Rik Dirk - Vermeulen Ruben Norbert / Azou Björn John | 1-2 |
Poule 3: Kom-Il-Foo - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Flamand Nik / Dick Francky - Rondelez Birger Palmer Georges / Vanparys Dieter | 1-2 |
Debusschere Koen Palmer / Bardoel Filip Etienne - Rondelez Birger Palmer Georges / Vanparys Dieter | 0-2 |
Poule 4: Den Gouden Osse - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Gouwy Sam Jean-Pierre / Arteel Thomas - Gheerardyn Kris Erik / De Maet Gino | 2-0 |
Verbrugghe Yves Marcel / Todts Davy - Gouwy Sam Jean-Pierre / Arteel Thomas | 1-2 |
Poule 5: Bistro Siberië - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Ramon Sven / Eeckhout Bram Mark - Lepoutre Frankie Lucien / Dekeyser Rik Achiel | 0-2 |
Casteleyn Henk Robbie / Vandenheede Kenneth Gabriël - Lepoutre Frankie Lucien / Dekeyser Rik Achiel | 2-0 |
Poule 6: Bistro Siberië - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Desloovere Dave Willy / Vandemaele Mario Jozef - Delaere Emmerson Palmer / Deblauwe Dimitri Roger | 0-2 |
Detailleur Dirk Hugo / Kesteloot Tom Oswald - Delaere Emmerson Palmer / Deblauwe Dimitri Roger | 0-2 |
Poule 7: Duqkie's Place - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Balcaen Gino Henri / Tytgat Ruben Gerard - Vandenheede Ronald Roger Valere / Tommeleyn Diego Roger | 2-1 |
Cardoen Kurt / Landuyt Bart Albert - Balcaen Gino Henri / Tytgat Ruben Gerard | 2-0 |
Poule 8: Duqkie's Place - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Cours Didier / Verkinderen Bruno - Verhelst Andy Kris / Vandewalle Marnik Frans | 2-1 |
Duquenois Marino Noël / Arteel Gianni - Cours Didier / Verkinderen Bruno | 1-2 |
Poule 9: De Kabien - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Debruyne Sandrino Jerome / Debruyne Angelino - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bram | 2-1 |
Dutry Yves Odiel / Labaere Kenny - Debruyne Sandrino Jerome / Debruyne Angelino | 0-2 |
Poule 10: Mandeldaele - Speeldag : 19/11/2018 19u30 |
Dewulf Danny Alidor / Lapere Franky Rony - Baert Martin Camiel / Slosse Ricky | 2-0 |
Verhaeghe Rik Alberic / Van Brussel Christiaan Maurits - Santy Detlef / De Ridder Bart | 2-1 |
Dewulf Danny Alidor / Lapere Franky Rony - Verhaeghe Rik Alberic / Van Brussel Christiaan Maurits | 2-1 |
Poule 11: Rumba - Speeldag : 02/12/2018 14u00 |
Declerck Francky Hilaire / Deré Björn Jacky - Brackx Martin Joel / Dumortier Danny Leon | 2-0 |
Poule 12: Rumba - Speeldag : 02/12/2018 14u00 |
Van Coillie Diego Gustaaf / Vanhamme Frederik Jules - Baert Pascal Peter / Baert Jeffrey | 1-2 |
Bulcke Wesley Eddy / Beauprez Benji - Baert Pascal Peter / Baert Jeffrey | 0-2 |
Poule 13: Bistro Siberië - Speeldag : 02/12/2018 14u00 |
Haesaert Yvan / Hillewaere Koen Remi - Samyn Peter / Wydooghe Helena | 2-1 |
Vandemaele Gregory Franky Rudy / Duyck Wesley Boudewyn - Haesaert Yvan / Hillewaere Koen Remi | 2-1 |
Poule 14: Duqkie's Place - Speeldag : 02/12/2018 14u00 |
Decaestecker Florian / Muylle Davy Roger - Debruyne Nick / Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo | 2-0 |
Deproost Sandrino Robert / Notebaert Steven Gerard - Debruyne Nick / Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo | 0-2 |
Poule 15: Rozeveld - Speeldag : 02/12/2018 14u00 |
Van Keirsbulck Freddy Roger / Tytgat Frank Eugene - Vancoppenolle Dirk Arthur / Verplancke Régy André | 0-2 |
Steveninck Dimitri Roger / Verleye Giovanni - Vancoppenolle Dirk Arthur / Verplancke Régy André | 0-2 |
Poule 16: Valkennest - Speeldag : 02/12/2018 14u00 |
Thienpont Anthony Hendrik / Muylle Jonas Etienne - Deserrano Koen / Vanderwee Tony Willy | 0-2 |
Doom Anthony / Dumortier Danny Maurits - Deserrano Koen / Vanderwee Tony Willy | 1-2 |