1/8 FINALES : De Bolle - Speeldag : 04/12/2021 10u30 |
Balcaen Gino Henri / Cours Didier - Delaere Emmerson Palmer / Ariano Sergio | 0-2 |
Lannoo José Marcel / Desloovere Bart Henri - Santy Detlef / Santy Gino Eugène | 0-2 |
Rondelez Kenneth / Rondelez Birger Palmer Georges - Vandekerckhove Kurt / Vanhee Steven André | 0-2 |
Debruyne Nick / Debruyne Sandrino Jerome - Doom Anthony / Vandersyppe Dominiek Henri | 2-0 |
Vynckier Marc Julien / Vanneste Patrick Frans Maria - Vandemaele Gregory Franky Rudy / Van Coillie Diego Gustaaf | 2-0 |
Ramon Sven / Detailleur Dirk Hugo - Haus David / Sierens Danny | 0-2 |
Vermeulen Ruben Norbert / Goethals Donald Erik E. - Baert Pascal Peter / Desmet Thierry André | 2-0 |
Vaneecke Brian / Vansevenant Marino Roger - Callaert Jan / Deceuninck Marnix Patrick | 2-0 |
Poule 1 De Bolle - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Pascal Steven / Eggerick Danny - Debruyne Nick / Debruyne Sandrino Jerome | 0-2 |
Verbrugghe Yves Marcel / Blanchard Dieter Willy - Debruyne Nick / Debruyne Sandrino Jerome | 0-2 |
Poule 2 Breughel - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Delchambre Jurgen Hedwig / Gevaert Gino Jozef - Balcaen Gino Henri / Cours Didier | 0-2 |
Delaere Mario Wilmer / Denolf Jersey - Balcaen Gino Henri / Cours Didier | 0-2 |
Poule 3 De Kabien - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Deckmyn Rudi Emiel / Leleu Kristiaan Oscar - Callaert Jan / Deceuninck Marnix Patrick | 0-2 |
Vierstraete Ronny Alfons / Monton Freddy Valère - Callaert Jan / Deceuninck Marnix Patrick | 1-2 |
Poule 4 De Loskaai - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Deloffer Donat / Dewilde Johan Alfons - Vanslambrouck Franky Omer / Degraeve Steven André Petrus Willem | 2-1 |
Vaneecke Brian / Vansevenant Marino Roger - Deloffer Donat / Dewilde Johan Alfons | 2-0 |
Poule 5 Markhove - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Eeckhout Bram Mark / Vandemaele Mario Jozef - Vandemaele Gregory Franky Rudy / Van Coillie Diego Gustaaf | 0-2 |
Poule 6 The New Arena - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Kerwyn Johan Omer / Gevaert Marc Daniel - Vandekerckhove Kurt / Vanhee Steven André | 1-2 |
Poule 7 Sint-Joris - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Haus David / Sierens Danny - Blanchard Niels Willy / Bulcke Wesley Eddy | 2-0 |
Poule 8 De Vierweg - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Denorme Rino Annik / Bisschop Marc - Lannoo José Marcel / Desloovere Bart Henri | 1-2 |
Poule 9 De Voetballist - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Rondelez Kenneth / Rondelez Birger Palmer Georges - Wellens Kenny / Vanbesien Francky Walter | 2-0 |
Poule 10 Vrij Polen - Speeldag : 04/11/2021 19u30 |
Claeys Koen / Cardoen Kurt - Delaere Emmerson Palmer / Ariano Sergio | 0-2 |
Poule 11 Den Gouden Osse - Speeldag : 20/11/2021 14u00 |
Thienpont Anthony Hendrik / Deckmyn Mahoney Francky - Vansteenkiste Stijn Bart / Carette Dieter Pol | 2-0 |
Ramon Sven / Detailleur Dirk Hugo - Thienpont Anthony Hendrik / Deckmyn Mahoney Francky | 2-0 |
Poule 12 In den Bassin - Speeldag : 20/11/2021 14u00 |
Gheerardyn Kris Erik / Dumortier Danny Leon - Santy Detlef / Santy Gino Eugène | 1-2 |
Van Damme Jos Aloïs / Speliers Guy - Santy Detlef / Santy Gino Eugène | 1-2 |
Poule 13 The New Arena - Speeldag : 20/11/2021 14u00 |
Lefevere Steven Gabriël / Baekeland Cédric Daniël - Pielaet Ronny / Azou Björn John | 1-2 |
Doom Anthony / Vandersyppe Dominiek Henri - Pielaet Ronny / Azou Björn John | 2-1 |
Poule 14 Rumba - Speeldag : 20/11/2021 14u00 |
Haesaert Yvan / Wielfaert Tony Marcel - Decaestecker Florian / Decaestecker Ivan Gino | 2-0 |
Vynckier Marc Julien / Vanneste Patrick Frans Maria - Haesaert Yvan / Wielfaert Tony Marcel | 2-1 |
Poule 15 De Voetballist - Speeldag : 20/11/2021 14u00 |
Baert Pascal Peter / Desmet Thierry André - Dewaele Claude Aimé / Desloovere Dave Willy | 2-1 |
Poule 16 Vrij Polen - Speeldag : 20/11/2021 14u00 |
Vermeulen Ruben Norbert / Goethals Donald Erik E. - Brackx Martin Joel / Vandepoele Freddy Francky | 2-0 |