Poule 1: Bistro Siberië - Speeldag : 23/02/2020 14u00 |
Muylle Mario Gerard / Vanvolsem Sabrina - Vanneste Wim Raymond / Bossy Ann Simona | 2-0 |
Callens Marc Constant / Van Walleghem Paul - Blomme Ivan Hendrik / Vanderwee Tony Willy | 0-2 |
Muylle Mario Gerard / Vanvolsem Sabrina - Blomme Ivan Hendrik / Vanderwee Tony Willy | 0-2 |
Poule 2: Frontduif (De) - Speeldag : 23/02/2020 14u00 |
Vanden Broeck Stijn Francky / Vanhee Linda Emilienne - Adyns Rudy Alfons / Ovaere Willy | 0-2 |
Desmet Kristof / Noyelle Marc Willy - Soenen Yoshi Raphaël / Parmentier Mathias Bram | 2-0 |
Adyns Rudy Alfons / Ovaere Willy - Desmet Kristof / Noyelle Marc Willy | 2-1 |
Poule 3: Rumba - Speeldag : 23/02/2020 14u00 |
Van Keirsbulck Patrick Albert / De Boever Daniël - Ameye Ronny Gerard / Landuyt Bart Albert | 0-2 |
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - W W.1 / W W.1 | 0-0 |
Arteel Gianni / Arteel Thomas - Blanchard Kurt Willy André / Vinckier Jonas Daniël | 0-2 |
W W.2 / W W.2 - W W.3 / W W.3 | 0-0 |
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - Ameye Ronny Gerard / Landuyt Bart Albert | 2-0 |
Pille Wilfried / Van Malcot Rudy - Blanchard Kurt Willy André / Vinckier Jonas Daniël | 2-0 |
Poule 4: De Vierweg - Speeldag : 23/02/2020 14u00 |
Van Vooren Mieke Rita E. / Claeys Jurgen - Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy Tillo | 1-2 |
Van Meenen Jurn / Vanparys Dieter - Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy Tillo | 0-2 |
Van Vooren Mieke Rita E. / Claeys Jurgen - W W.1 / W W.1 | 0-0 |
Bogaert Geoffrey / Naert Pascal Geert - Denoo Marnix / De Nijs Patrick Silvère | 2-0 |
W W.2 / W W.2 - W W.3 / W W.3 | 0-0 |
Christiaens Filip Roger / Verbeke Gerdy Tillo - Bogaert Geoffrey / Naert Pascal Geert | 2-0 |
Poule 5: Agora - Speeldag : 24/02/2020 19u30 |
Blondeel Dimitri Nico / Van Laethem Tom - Debruyne Angelino / Baert Jeffrey | 1-2 |
Van Doorne Luc André / Pollier Stijn - Debruyne Angelino / Baert Jeffrey | 0-2 |
Poule 6: Bistro Siberië - Speeldag : 24/02/2020 19u30 |
Declerck Mario Jozef / Declerck Mathias - Dekeyser Johny Achiel / De Smet Chris Alfons | 2-1 |
Verduyn Alain Karl / Algoet Geert Luc - Dekeyser Johny Achiel / De Smet Chris Alfons | 0-2 |
Declerck Mario Jozef / Declerck Mathias - W W.1 / W W.1 | 0-0 |
Poule 7: De Frontduif - Speeldag : 24/02/2020 19u30 |
Vangaever Daniël Gerard / Degraeve Hendrik - Van Keirsbulck Freddy Roger / De Blanck Rony Maurice | 2-1 |
Vanhamme Frederik Jules / Bruynooghe Günther Robert - Deré Björn Jacky / Todts Davy | 2-0 |
Vangaever Daniël Gerard / Degraeve Hendrik - Vanhamme Frederik Jules / Bruynooghe Günther Robert | 2-1 |
Poule 8: Gouden Ankertje - Speeldag : 24/02/2020 19u30 |
Cool Renaud / Mortier Rik - Muylle Davy Roger / Labaere Kenny | 1-2 |
Sintobin Luc Jules / Santy Danny - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo | 0-2 |
Muylle Davy Roger / Labaere Kenny - Hillewaere Koen Remi / Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo | 1-2 |