Poule 1: Montana - Speeldag : 07/03/2019 19u30 |
Decaestecker Ivan Gino - Verlinde José | 2-0 |
Delaere Mario Wilmer - Decaestecker Ivan Gino | 0-2 |
Poule 2: Rozeveld - Speeldag : 07/03/2019 19u30 |
Vanneste Patrick Cyriel - Wellens Kenny | 2-1 |
Vanbeylen Peter Julien - Vanneste Patrick Cyriel | 0-2 |
Poule 3: De Kabien - Speeldag : 07/03/2019 19u30 |
Desimpelaere Geert Albert - Cardoen Kurt | 0-2 |
Roelens Kristof Julien - Houfflijn Nico | 0-2 |
Cardoen Kurt - Houfflijn Nico | 2-1 |
Poule 4: Quicky - Speeldag : 07/03/2019 19u30 |
Neyens Wim Karel - Verhaeghe Rik Alberic | 0-2 |
Decoene Wim Camiel Hector - Decoodt Jacques Valère | 1-2 |
Verhaeghe Rik Alberic - Decoodt Jacques Valère | 2-0 |
Poule 5: Vrij Polen - Speeldag : 07/03/2019 19u30 |
Janssens Nick - Verhelst Andy Kris | 1-2 |
Debruyne Nick - Vanderwee Laetitia Linda | 1-2 |
Verhelst Andy Kris - Vanderwee Laetitia Linda | 1-2 |
Poule 6: De Pelikaan - Speeldag : 07/03/2019 19u30 |
Dobbelaere Patriek Georges - De Blieck Fréderic | 0-2 |
Den Baes Ignace - Vanbesien Chris Camiel | 0-2 |
De Blieck Fréderic - Vanbesien Chris Camiel | 1-2 |
Poule 7: Duqkie's Place - Speeldag : 09/03/2019 14u00 |
Canele Davy - Deckmyn Mahoney Francky | 1-2 |
Van Coillie Diego Gustaaf - Deckmyn Mahoney Francky | 2-1 |
Poule 8: Mandeldaele - Speeldag : 09/03/2019 14u00 |
Rollez Johny Danny - Desloovere Dave Willy | 2-0 |
Bulcke Wesley Eddy - Rollez Johny Danny | 2-1 |
Poule 9: Rumba - Speeldag : 09/03/2019 14u00 |
Brackx Martin Joel - Verleye Giovanni | 2-0 |
Declerck Mario Jozef - Doom Anthony | 0-2 |
Brackx Martin Joel - Doom Anthony | 1-2 |
Poule 10: Rumba - Speeldag : 09/03/2019 14u00 |
Deseure Ellen Regine - Vandersyppe Dominiek Henri | 1-2 |
Denolf Jersey - Vandemaele Gregory Franky Rudy | 0-2 |
Vandersyppe Dominiek Henri - Vandemaele Gregory Franky Rudy | 2-1 |
Poule 11: Kom-Il-Foo - Speeldag : 09/03/2019 14u00 |
Degruytere Juanito - Declerck Francky Hilaire | 0-2 |
Decaestecker Florian - Gouwy Sam Jean-Pierre | 1-2 |
Declerck Francky Hilaire - Gouwy Sam Jean-Pierre | 1-2 |
Poule 12: Rumba - Speeldag : 18/03/2019 19u30 |
Braet Carlos Alfons - Eggerick Danny | 2-0 |
Vanbesien Francky Walter - Braet Carlos Alfons | 2-0 |
Poule 13: Kom-Il-Foo - Speeldag : 18/03/2019 19u30 |
Vandeweghe Peter Hilaire - Thienpont Anthony Hendrik | 1-2 |
Bervoets Kevin - Thienpont Anthony Hendrik | 2-1 |
Poule 14: De Kabien - Speeldag : 18/03/2019 19u30 |
Dewaele Claude Aimé - Delaey Detlef | 2-0 |
Lapere Franky Rony - Dewaele Claude Aimé | 0-2 |
Poule 15: Vrij Polen - Speeldag : 18/03/2019 19u30 |
Flamand Nik - Deceuninck Marnix Patrick | 0-2 |
Vanwynsberghe Gino Achiel - Dekeyser Rik Achiel | 0-2 |
Deceuninck Marnix Patrick - Dekeyser Rik Achiel | 2-0 |
Poule 16: Rumba - Speeldag : 18/03/2019 19u30 |
Ameye Ronny Gerard - Tytgat Dieter | 0-2 |
Blanchard Niels Willy - Vanparys Johny Gerard | 1-2 |
Tytgat Dieter - Vanparys Johny Gerard | 2-0 |