1/8 FINALES: De Nieuwe Ruiter - Speeldag : 09/10/2020 19u00 |
Vansevenant Marino Roger / Vanneste Wim Raymond - Deré Björn Jacky / Verbrugghe Yves Marcel | 1-2 |
Desmet Thierry André / Vannieuwenborgh Rudi - Dutry Yves Odiel / Seynaeve Dietrich Raf | 2-0 |
Vaneecke Brian / Jonckheere Patrick - Tack Rudi / Vanneste Eddy Johnny | 0-2 |
Haus David / Hillewaere Koen Remi - Dousselaere Mario Raymond / Windels Eddy Remi | 2-0 |
1/8 FINALES: De Bolle - Speeldag : 09/10/2020 19u00 |
Lefevere Steven Gabriël / Vanderwee Tony Willy - Haesaert Yvan / Tuytens Christophe Jurgen | 2-0 |
Delaere Emmerson Palmer / Van Meenen Jurn - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bram | 2-0 |
Vermeulen Ruben Norbert / Muylle Davy Roger - Thienpont Anthony Hendrik / Van Laethem Tom | 2-1 |
Balcaen Gino Henri / Ovaere Willy - Van Coillie Diego Gustaaf / Vanhamme Frederik Jules | 1-2 |
Poule 12: De Frontduif - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Cours Didier / Todts Davy - Steveninck Dimitri Roger / Allossery Wendy Eugeen | 1-2 |
Deré Björn Jacky / Verbrugghe Yves Marcel - Steveninck Dimitri Roger / Allossery Wendy Eugeen | 2-0 |
Poule 16: De Vierweg - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Dufour Thomas Roger / Kerkhove Danny Roger - Gouwy Sam Jean-Pierre / Arteel Thomas | 1-2 |
Dousselaere Mario Raymond / Windels Eddy Remi - Gouwy Sam Jean-Pierre / Arteel Thomas | 2-1 |
Poule 15: The Santiball - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Vansevenant Marino Roger / Vanneste Wim Raymond - Vandemaele Mario Jozef / Blondeel Dimitri Nico | 2-1 |
Degraeve Steven André Petrus Willem / Gryson Dirk Gaston - Vansevenant Marino Roger / Vanneste Wim Raymond | 1-2 |
Poule 14: Nieuwe Ruiter - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Ramon Sven / Vanhantsaeme Gio Marcel Renzo - Thienpont Anthony Hendrik / Van Laethem Tom | 0-2 |
Duyck Wesley Boudewyn / Cool Renaud - Thienpont Anthony Hendrik / Van Laethem Tom | 1-2 |
Poule 13: Gouden Ankertje - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Delaere Emmerson Palmer / Van Meenen Jurn - Van Keirsbulck Freddy Roger / Verthé Andy Maurice | 2-1 |
Rollez Johny Danny / Van Malcot Rudy - Delaere Emmerson Palmer / Van Meenen Jurn | 1-2 |
Poule 1: Bistro Siberië - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bram - Deckmyn Rudi Emiel / Blanchard Kurt Willy André | 2-1 |
Ameye Ronny Gerard / Landuyt Bart Albert - Vansteenkiste Stijn Bart / Parmentier Mathias Bram | 0-2 |
Poule 11: De Bolle - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Rondelez Birger Palmer Georges / Vanparys Dieter - Eeckhout Bram Mark / Bourgeois Paul Jean-Pierre | 0-2 |
Balcaen Gino Henri / Ovaere Willy - Eeckhout Bram Mark / Bourgeois Paul Jean-Pierre | 2-0 |
Poule 10: Bistro Siberië - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Dewulf Danny Alidor / Lapere Franky Rony - Desmet Thierry André / Vannieuwenborgh Rudi | 1-2 |
Callaert Jan / Noulet Sven Koen - Desmet Thierry André / Vannieuwenborgh Rudi | 1-2 |
Poule 9: Arena (The New) - Speeldag : 12/03/2020 19u30 |
Haesaert Yvan / Tuytens Christophe Jurgen - Vandeweghe Peter Hilaire / Vandeweghe Jordy | 2-0 |
Poule 8: De Kabien - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Van Pamel Geert Jozef / Vandemaele Frans Joseph - Azou Björn John / Vanden Broeck Stijn Francky | 2-0 |
Dutry Yves Odiel / Seynaeve Dietrich Raf - Van Pamel Geert Jozef / Vandemaele Frans Joseph | 2-0 |
Poule 7: Rumba - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Haus David / Hillewaere Koen Remi - Lepoutre Frankie Lucien / Vansteenkiste Rik Dirk | 2-1 |
Debruyne Sandrino Jerome / Debruyne Angelino - Haus David / Hillewaere Koen Remi | 0-2 |
Poule 6: Rumba - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Baert Pascal Peter / Baert Jeffrey - Vaneecke Brian / Jonckheere Patrick | 1-2 |
Decaestecker Florian / Arteel Gianni - Vaneecke Brian / Jonckheere Patrick | 0-2 |
Poule 5: Mandeldaele - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Lefevere Steven Gabriël / Vanderwee Tony Willy - Doom Anthony / Dumortier Danny Maurits | 2-0 |
Flamand Nik / Flamand Erik - Lefevere Steven Gabriël / Vanderwee Tony Willy | 0-2 |
Poule 4: Gouden Ankertje - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Brackx Martin Joel / Naert Pascal Geert - Tack Rudi / Vanneste Eddy Johnny | 1-2 |
Baekeland Cédric Daniël / Dewulf Peter Geert - Tack Rudi / Vanneste Eddy Johnny | 1-2 |
Poule 3: De Bolle - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Vandersyppe Dominiek Henri / De Ridder Bart - Van Coillie Diego Gustaaf / Vanhamme Frederik Jules | 0-2 |
Kesteloot Tom Oswald / Christiaens Filip Roger - Van Coillie Diego Gustaaf / Vanhamme Frederik Jules | 0-2 |
Poule 2: De Bolle - Speeldag : 09/03/2020 19u30 |
Duthoo Henk Jozef / Endron Rivelino - Vermeulen Ruben Norbert / Muylle Davy Roger | 1-2 |
Deblauwe Dimitri Roger / Soenen Yoshi Raphaël - Vermeulen Ruben Norbert / Muylle Davy Roger | 1-2 |